2026 m. gegužės 20 d. „Pumpurėlio“ komanda dalyvavo tradiciniame sveikatinimo renginyje „Augu sveikas“ Juodupėje! Vaikai atliko „Sportininkų mankštelę“, rungėsi smagiose sportinėse estafetėse. Smagus judesys, komandinis darbas ir vaikų juokas – geriausia sveikatos formulė!
Sveikatinimo renginyje „Augu sveikas“



