Menu Close

Sveikatinimo renginyje „Augu sveikas“

2026 m. gegužės 20 d. „Pumpurėlio“ komanda dalyvavo tradiciniame sveikatinimo renginyje „Augu sveikas“ Juodupėje! Vaikai atliko „Sportininkų mankštelę“, rungėsi smagiose sportinėse estafetėse. Smagus judesys, komandinis darbas ir vaikų juokas – geriausia sveikatos formulė!

Skip to content