Menu Close

Grupės

2023–2024 m. m.

Grupės pavadinimasVaikų amžiusMokytoja, kvalifikacinė kategorija

Ikimokyklinio/ priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja,

mokytojo padėjėja

Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Kiškučiai“1–3 m.

Irutė Velžienė, auklėtoja

Violeta Groblienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkė

Vaiva Novikevičienė

Vilma Aleksiejienė

Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Kodėlčiukai“1–3 m.

Alma Karaliūnienė, vyr. auklėtoja

Jolanta Butėnienė, vyr. auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkė

Rita Juozapavičienė

Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Drugeliai“1–3 m.

Jolita Vadlugienė, vyr. auklėtoja

Inga Šniokienė, auklėtoja

Jurgita Raugienė, vyr. mokytoja

Violeta Bagdonavičienė

Evita Novikevičiūtė

Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Nykštukai“3–5 m.

Ramunė Sukauskienė, vyr. auklėtoja

Jurgita Palyvonienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jurgita Raugienė, vyr. mokytoja

Roma Balužienė

Rima Verslovienė

Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Pelėdžiukai“3–5 m.

Vaiva Dagė, vyr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Dinara Varaškevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jurgita Raugienė, vyr. mokytoja

Jolanta Išarienė

Daiva Pilipavičienė

Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Bitutės“3–5 m.

Kristina Griškėnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jurgita Palyvonienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jurgita Raugienė, vyr. mokytoja

Tatjana Mikalkėnienė

Rasa Trumpienė

Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Gandriukai“3–5 m.

Rasa Šimėnienė, vyr. auklėtoja

Inga Šniokienė, auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkė

Aušra Adomonienė

    Violeta Meiluvienė

Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Šiaudinukai“5–7 m.

Austra Marmokienė, vyr. auklėtoja

Virginija Savičienė, vyr. auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkė

 

Aelita Mikalajūnienė

Jungtinė priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Smalsučiai“5–7 m.

Irutė Stankevičienė, auklėtoja metodininkė

Ramunė Skuturnaitė, vyr. auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkė

Reda Spundzevičienė

Lina Sakavičienė

Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Boružiukai“5–7 m.

Jolanta Blažienė, auklėtoja metodininkė

Indra Zibolienė, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jurgita Raugienė, vyr. mokytoja

Renata Sesickienė

Giedrė Keliuotienė

 

Grupių darbo laikas:

Darbo dienomis 07.15 – 17.45 val.

Pailgintos grupės darbo laikas:

Darbo dienomis 06.30 – 18.30 val.

 
  
  
Skip to content