Gegužės 21 d. vyko paskutinis šiais mokslo metais fizinio ugdymo užsiėmimas „Drugelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikams. Aktyvi ir nuotaikinga išvyka į Rokiško areną tapo gražia sportinių veiklų sezono pabaiga mūsų darželio ugdytiniams. Visų užsiėmimų metu mažieji sportininkai dalyvavo įvairiose estafetėse, judriuose žaidimuose ir sportinėse rungtyse. Vaikai demonstravo vikrumą, drąsą, ištvermę bei puikų gebėjimą dirbti komandoje. Netrūko juoko, gerų emocijų ir džiaugsmo judėti kartu su draugais. Per visus mokslo metus kūno kultūros veiklos padėjo stiprėti fiziškai, ugdyti pasitikėjimą savimi, mokytis bendradarbiauti ir suprasti aktyvaus gyvenimo būdo svarbą.
Sportinės veiklos arenoje

