Partneriai
Partneriai
2017 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

2017-2018 m.m.

Grupės pavadinimas Vaikų amžius Mokytoja, kvalifikacinė kategorija Auklėtojų padėjėja
Ankstyvojo ugdymo grupė ,,Kiškučiai“ 1-3 m. Loreta Peldžiūtė, vyr. auklėtoja

Irutė Velžienė, auklėtoja

Jūratė Budrienė, vyr. muzikos mokytoja

Vaiva Novikevičienė
Ankstyvojo ugdymo grupė ,,Kodėlčiukai“ 1-3 m. Alma Karaliūnienė, vyr. auklėtoja

Jolanta Butėnienė, vyr. auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytojos metodininkė

Rita Juozapavičienė
Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Nykštukai“ 4-5 m. Ramunė Sukauskienė, vyr. auklėtoja

Ona Ališauskienė, vyr. auklėtoja

Jūratė Budrienė, vyr. muzikos mokytoja

Genė Strielčiūnienė
Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Po šiaudiniu stogeliu“ 4-5 m. Austra Marmokienė, vyr. auklėtoja

Virginija Savičienė, vyr. auklėtoja

Jūratė Budrienė, vyr. muzikos mokytoja

Violeta Groblienė
Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Drugeliai“ 3-4 m. Laima Rakickienė, vyr. auklėtoja

Elvyra Čižokienė, vyr. auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytojos metodininkė

Tatjana Mikalkėnienė
Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Pelėdžiukai“ 3-4 m. Vaiva Dagė, auklėtoja

Ona Ališauskienė, vyr. auklėtoja

Jūratė Budrienė, vyr. muzikos mokytoja

Jolanta Išarienė
Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Gandriukai“ 5-6 m. Rasa Šimėnienė, vyr. auklėtoja

Daiva Keliačienė, vyr. auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkės

Renata Blažienė
Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Smalsučiai“ 6-7 m. Irutė Stankevičienė, auklėtoja metodininkė

Ramunė Skuturnaitė, vyr. auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkės

Reda Spundzevičienė
Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Boružiukai“ 6-7 m. Jolanta Blažienė, auklėtoja metodininkė

Janina Bukienė, auklėtoja metodininkė

Jūratė Budrienė, vyr. muzikos mokytoja

Renata Sesickienė
Ikimokyklinio ugdymo grupė, skirta specialiųjų poreikių vaikams ,,Pumpurėliai“ 2-7 m. Inga Šniokienė, auklėtoja

Gytė Stankevičienė, auklėtoja

Dalia Deksnienė, mokytoja metodininkė

Lina Grabauskienė
,,Darbštuoliukų“  rankų darbų studija ,,Smalsučių“ , ,,Boružiukų“, ,,Gandriukų“ , ,,Pelėdžiukų“ grupių vaikai Jolita Vadlugienė, vyr. meninio ugdymo mokytoja
Specialusis ugdymas Laima Kandroškienė, vyr. logopedė

Inga Mačienė, spec. pedagogė

Gitana Soltanienė, logopedė metodininkė

Socialinis ugdymas Daiva Keliačienė, vyr. socialinė pedagogė
Judesio korekcija Neringa Mikšėnienė, vyr. judesio korekcijos mokytoja