Partneriai
Partneriai
2017 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

 

ĮSTAIGOS DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS SU KONTAKTINE INFORMACIJA

 
Eil. Nr.

 

 

 

 

 

 

Vardas, pavardė

 

 

 

 

 

 

Pareigos

 

 

 

 

 

 

Telefono numeris

 

 

 

 

 

 

Elektroninio pašto adresas

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

 

Skirmantė Krasauskaitė

 

Direktorė

 

 

 

 

 

 

8 458 51221
 

 

pumpurelis@parok.lt

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

Raminta Mažeikienė

 

 

 

 

 

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

Ingrida Pukėnienė

 

 

 

 

 

 

Ūkvedė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

Sigita Kišūnienė

 

 

 

 

 

 

 

Dietistė

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 Rūta Baranauskaitė
Sekretorė

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

Laima Rakickienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

Elvyra Čižokienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

Loreta Peldžiūtė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

Irutė Velžienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

Ona Ališauskienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

Daiva Keliačienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja – soc. pedagogė

 

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

Alma Karaliūnienė 

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

Jolanta Butėnienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

 Ramunė Sukauskienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

Rasa Šimėnienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

Austra Marmokienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

Virginija Savičienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

Irutė Stankevičienė

 

 

 

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

 

Ramunė Skuturnaitė

 

 

 

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

Janina Bukienė

 

 

 

 

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

 

 

 

 

 

 

Jolanta Blažienė

 

 

 

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

 

 

 

 

22.

 

 

 

 

 

 

Inga Šniokienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

 

 

 

 

 

 

Vaiva Dagė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

 

 

 

 

 

 

Gytė Stankevičienė

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

 

 

 

 

 

 

Jolita Vadlugienė

 

 

 

 

 

 

Meninio ugdymo mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

26.

 

 

 

 

 

 

Dalia Deksnienė

 

 

 

 

 

 

Meninio ugdymo mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

 

 

 

 

 

 

 

Jūratė Budrienė

 

 

 

 

 

 

 

Meninio ugdymo mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28. 

 

 

 

 

 

 

 

Neringa Mikšėnienė

 

 

 

 

 

 

 

Judesio korekcijos mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

 

 

 

 

 

 

 

Inga Mačienė

 

 

 

 

 

 

 

Spec. pedagogė

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30. 

 

 

 

 

 

 

 

Gitana Soltanienė

 

 

 

 

 

 

 

Logopedė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

 

 

 

 

 

 

 

Laima Kandroškienė

 

 

 

 

 

 

 

Logopedė

 

 

 

 

 

 

 

32.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33.

 

 

 

 

 

 

 

Vaiva Novikevičienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34.

 

 

 

 

 

 

 

Jolanta Išarienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35.

 

 

 

 

 

 

 

Rita Juozapavičienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36.

 

 

 

 

 

 

 

Lina Grabauskienė
Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

37.

 

 

 

 

 

 

 

Renata Blažienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38.

 

 

 

 

 

 

 

Birutė Malakauskienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39.

 

 

 

 

 

 

 

Reda Spundzevičenė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

40.

 

 

 

 

 

 

 

Renata Sesickienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41.

 

 

 

 

 

 

 

Genė Strielčiūnienė

 

 

 

 

 

 

 

Auklėtojos padėjėja

 

 

 

 

 

 

 

42.
Klaudija Matušaitienė
Naktinė auklė

 

 

 

 

 

 

 

43.

 

 

 

 

 

 

 

Zinaida Agejeva

 

 

 

 

 

 

 

Virėja

 

 

 

 

 

 

 

44.

 

 

 

 

 

 

 

 Aušra Adomonienė Virtuvės darbininkė
 

 

 

 

 

 

 

 

45.
Danguolė Kiburienė

 

 

 

 

 

 

 

Virėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46.

 

 

 

 

 

 

 

Irena Gavėnienė

 

 

 

 

 

 

 

Virėja
47.

 

 

 

 

 

 

 

Laima Zaičenkovienė

 

 

 

 

 

 

 

Skalbėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

48.

 

 

 

 

 

 

 

Rasa Trumpienė

 

 

 

 

 

 

 

Siuvėja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49.

 

 

 

 

 

 

 

Violeta Groblienė

 

 

 

 

 

 

 

Valytoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50.

 

 

 

 

 

 

 

Vytautas Kirlys

 

 

 

 

 

 

 

Darbininkas pastatų priežiūros ir remonto darbams

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

51.

 

 

 

 

 

 

 

Irena Dapkutė

 

 

 

 

 

 

 

Kiemsargė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

52.

 

 

 

 

 

 

 

Šarūnas Trečiokas

 

 

 

 

 

 

 

Kompiuterininkas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

53.

 

 

 

 

 

 

 

Vidmantas Gavėnas

 

 

 

 

 

 

 

Sargas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

54. Ala Krasauskienė Neformaliojo ugdymo pedagogė
55. Juozas Kriūnas Kiemsargis
56. Sergiejus Jegorovas Darbininkas (past. ir stat. pr.)